Minima Delfzijl: Dagje uit dankzij Parkdiensten

Geplaatst door redactie op 28/07, 11:21 uur.
Minima Delfzijl: Dagje uit dankzij Parkdiensten

Minima Delfzijl: Dagje uit dankzij Parkdiensten

DELFZIJL -Dankzij een cheque van 10.000 euro van de Stichting Parkdiensten Eemsdelta kunnen minima in de gemeente Delfzijl een dagje uit en kan de in oprichting zijnde formulierenbrigade nieuwe laptops aanschaffen.

De Stichting Welzijn & Dienstverlening (SW&D) kreeg de cheque onlangs uitgereikt door voorzitter Fester Oosterhuis van de Stichting Parkdiensten Eemsdelta.

De mensen die voor het dagje uit in aanmerking komen, staan in het register van de Volkskredietbank. Hiervoor reserveert SW&D een bedrag van 6500 euro.

De vrijwilligers van de formulierenbrigade helpen mensen met het invullen van formulieren voor huur- of zorgtoeslag en kwijtscheldingsverzoeken. Voor deze organisatie is 3500 euro gereserveerd.

De Stichting Parkdiensten Eemsdelta is in 2008 opgericht op initiatief van AkzoNobel. Als geheel zelfstandige stichting zet zij zich in om kwetsbare groepen nieuw perspectief te bieden. Met name voor de mensen die door bedrijfssluitingen, reorganisaties of medische beperkingen weinig of geen kans hebben op een nieuwe baan. De ongeveer 25 mensen die voor de Stichting Parkdiensten Eemsdelta werken, vervullen onder andere functies als hovenier, schilder, onderhoudsmonteur, chauffeur of verlader. Veelal op het Chemiepark Delfzijl en in de Eemshaven. Daarom heeft de stichting het initiatief genomen om de schenking ten goede te laten komen aan de minima in de gemeente Delfzijl.

De inzet van de cheque is bedacht door directeur Pim Loeff van SW&D, wethouder Meindert Joostens van de gemeente Delfzijl, manager Jan Wierenga van de Stichting Parkdiensten Eemsdelta en Fester Oosterhuis.

Categorieën: redactie
Waardering van dit artikel:
  • 0.0/5 sterren
(0 beoordelingen)

Reacties (0)

Plaats een reactie

Er zijn nog geen reacties

Je bent niet ingelogd. Klik hier om in te loggen en hier om je te registreren, of plaats meteen je reactie: (door te registreren kan je zelf ook nieuws, foto's, foto albums en video's plaatsen)

Je kunt geen HTML-codes gebruiken in je reactie.

captcha
Naar boven

Meer headlines

stats