kok ekenstein

Tweede prijs voor kok Landgoed Ekenstein

MAASTRICHT/APPINGEDAM Leerling-kok Ad van Til uit Ten Post is als tweede geëindigd in de finale van de Food Innovation Battle. De keukenprins van Landgoed Ekenstein wist zich via voorronden in Den Haag en Amsterdam te plaatsen voor de finale in eetmekka Maastricht.

Ad is 10 maanden geleden begonnen met de opleiding voor zelfstandig werkend kok en was de jongste deelnemer aan het evenement dat was uitgeschreven door Kopert Cress van 24 kitchen.

Sinds september is hij werkzaam bij Hotel Landgoed Ekenstein, onder de hoede van chef-kok John Hoogstraten.

Ad kookte voor de wedstrijd een trio van kalfszwezerik waaronder een krokant gebakken, gepocheerde loempiavariant.

Het gerecht was een variatie op een gerecht van tweesterrenchef Paul van de Bunt. Ad wist met zijn pure ingrediënten en mooie recepturen zo ver te schoppen.

Ad van Til uit Ten Post pakt tweede prijs.

 

Artikel geplaatst door Bram Noordhuis op 17-02-12 14:05.

Gerelateerd nieuws

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg De Eemsbode via:
Advertentie
advertentie
Advertentie